Клуб "Дозвілля"

Клуб «Дозвілля»  працює з 2004 року. Робота клубу включає в себе виховні заходи, ювілейні дати, які  знайомлять вихованців з традиціями рідного краю, його історією,  прищеплюють любов до рідної мови і включає в себе такі програми та гуртки:

Програма «Класна година для вас», 2 групи по 15 дітей – всього 30 вихованців

Мета програми:

• Соціальна підтримка та захист дитини;
  • Соціальний досвід поведінки;
  • Зміцнення здоров’я;
  • Розвиток кругозору

Теми  -  навчальні  ігри, розвивальні ігри, тести та тренінгові завдання.

Програма «Я унікальна і неповторна особистість ( Я-унікум)» 3 групи по 15 дітей -45 вихованців.

Мета програми: сприяти формуванню  у вихованців життєвої компетентності особистості, створенню її  «Я –концепції».

Завдання програми:

• сприяти активізації самопізнання, диферентації власного «Я», самовизначення, самовдосконалення;
  • сприяти формуванню у вихованців ціннісних орієнтирів, розвиток особистості;
  • сприяти формуванню програми вирішення особистих проблем, своїм само відношенням;

Зміст програми складають модулі: « Мій світ і я», « Мої внутрішні друзі і вороги», «Конфлікт і спілкування», «Жити в гармонії зі світом і собою».

Гурток «Клюбочок» (в"язання гачком)1 група -10 дітей. Мета познайомити дітей з технікою в"язання гачком, народною творчістю, прищеплюють любов до рукоділля, розвиток здібностей.

Гурток «Веселка» 3 групи – 30 дітей  Мета: організація змістовного дозвілля, виховання естетично розвиненої особистості; розвиток акторських здібностей, сценічної культури мовлення, розвиток фантазії уяви.

Гурток «Затійники» ( індивідуальна група) – 5 вихованців. Мета:  підготовка та проведення масових заходів .

Всього в 2011-2  012 році в клубі займається 120 вихованців.

Кожного  навчального року клубом проводяться такі заходи:

• свята Центру;
  • конкурс «Я люблю Україну»;
  • «Містер та Міс творчість»;
  • «Юний гуморист»;
  • ЦДТ «Надія» має талант» та інші.

Вихованці приймають участь в таких конкурсах : всеукраїнський письмових робіт «Україна моєї мрії», «Чисте довкілля», «У вінок Кобзаря ми вплітаємо майбутнє». Робота проводиться як в ЦДТ «Надія» так і на базі шкіл.