ВУЗ ШАГ

Першотравенськ. Центр дитячої творчості «Надія»

 





Розклад занять

 

Розклад занять на І семестр 2019-2020 н.р.

 

 

Гурток

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

БАРАНОВА  Галина  Олександрівна

«Паперопластика»

13.20-14.05

ЗШ №2, 1-А, Б (м.ш.)

14.10-14.55

ЗШ №2, 1-В (м.ш.)

     

14.00-14.45

ЗШ №4, каб.№21

   

«Мукасолька

 

13.25-15.00

ЦДТ, каб.№10

13.25-15.00

ЦДТ, каб.№10

       

«Витинанка»

     

13.20-14.05

ЗШ №2, 1-В (м.ш.)

14.10-14.55

ЗШ №2, 1-А (м.ш.)

12.25-13.10

ЗШ №4, каб.№21

   

«Лялька-мотанка»

15.30-17.05

ЦДТ, каб.№10

15.30-17.05

ЦДТ, каб.№7

15.30-17.05

ЦДТ, каб.№10

15.30-17.05

ЦДТ, каб.№10

15.30-17.05

ЦДТ, каб.№8

   

БУГАЄВА  Олена  Олексіївна

«Художня кераміка»

13.30-15.00

ЦДТ, каб.№8

15.05-17.25

ЦДТ, каб.№8

13.30-15.00

ЦДТ, каб.№8

15.05-17.25

ЦДТ, каб.№8

14.30-15.00

ЦДТ, каб.№8

15.05-17.25

ЦДТ, каб.№8

13.30-15.00

ЦДТ, каб.№8

15.05-16.35

ЦДТ, каб.№8

     

«Петриківський  розпис»

       

14.00-16.25

ЦДТ, каб.№8

   

ЗАХВАТКІНА  Катерина  Олексіївна

«Образотворче мистецтво»

   

13.30-14.05

ЦДТ, каб.№7

14.10-14.55

ЦДТ, каб.№7

15.00-15.45

ЦДТ, каб.№10

14.00-14.35

ЦДТ, каб.№10

14.40-15.25

ЦДТ, каб.№10

13.45-14.30

ЦДТ, каб.№10

 

 

«Малюнок та живопис»

   

15.50-17.25

ЦДТ, каб.№10

16.20-17.55

ЦДТ, каб.№8

14.40-16.15

ЦДТ, каб.№10

16.20-17.55

ЦДТ, каб.№10

12.30-14.05

ЦДТ, каб.№10

14.10-15.45

ЦДТ, каб.№10

 

КОРОЛЬОВА  Людмила Леонідівна

«Природа і фантазія»

12.45-13.30

ЗШ №3, каб.№5

12.00-12.45

ЗШ №3каб.№3

09.25-10.10

ЗШ №1, каб.№27

10.25-11.10

ЗШ №1, каб.№24

12.00-12.45

ЗШ№3, каб.№6

12.50-13.35

ЗШ №3, каб.№7

   

 

«Бісероплетіння»

14.45-16.15

ЦДТ, каб.№9

13.30-15.00

ЦДТ, каб.№9

15.05-17.25

ЦДТ, каб.№9

13.30-15.00

ЦДТ, каб.№9

15.05-17.25

ЦДТ, каб.№9

14.45-16.15

ЦДТ, каб.№9

   

 

КОЛЕСНІК   Алла  Василівна   

«Початкове технічне моделювання»

13.00-14.35

ЗШ №1, каб.№14

14.45-15.30

ЗШ №4, каб.№7

13.25-15.00

ЗШ №3, каб.№7

13.25-15.00

ЗШ №4, каб.№7

13.00-14.35

ЗШ №1, каб.№14

14.45-15.30

ЗШ №4, каб.№7

13.25-15.00

ЗШ №3, каб.№7

   

«Основи комп’ютерної грамотності»

 

15.30-17.05

ЦДТ, каб.№4

15.30-17.05

ЦДТ, каб.№4

15.45-17.20

ЦДТ, каб.№4

     

КОЛЕСНІК   Світлана   Анатоліївна

«Класна година»

 

14.00-14.45

Шк.-інтерн., каб.№2

13.30-14.15

Шк.-інтерн., каб.№3

14.30-15.15

Шк.-інтерн., каб.№5

       

«Я – унікум»

12.55-13.40

ЗШ №2, каб.№5

12.55-13.40

ЗШ №2, каб.№6

 

12.55-13.40

ЗШ №2, каб.№2

     

«Агітбригада»

13.45-14.30

ЗШ №2, каб.№20

   

13.45-14.30

ЗШ №2, каб.№20

     

«Затійники»

15.25-17.00

ЦДТ, каб.№7

15.25-17.00

ЦДТ, каб.№7

 

15.25-17.00

ЦДТ, каб.№7

     

«Умілі руки»

   

14.30-16.40

Шк.-інтерн., каб.№3

 

16.00-17.35

Шк.-інтерн., гуртожит.

   

ШНЕЙДЕР   Світлана  Володимирівна

«Калита»

09.25-10.10

ЗШ №1, каб.№27

12.25-13.10

ЗШ №1, каб.№24

13.15-14.00

ЗШ №1, каб.№12

13.30-14.15

Шк.-інтерн., каб.№5

14.30-15.15

Шк.-інтерн., каб.№10

13.00-13.45

ЗШ №2, каб.№

13.50-14.35

ЗШ №2, каб.№

14.30-15.15

Шк.-інтерн., каб.№10

 

 

 

«Ріднокрай»

15.20-16.55

ЦДТ, каб.№3

15.30-17.15

ЦДТ, каб.№3

15.20-16.55

ЦДТ, каб.№3

15.30-17.15

ЦДТ, каб.№3

 

 

 

«Школа проти СНІДу»

18.00-18.45

Шк.-інтерн., каб.№9

 

 

18.00-18.45

Шк.-інтерн., каб.№15

 

 

 

ФРОЛОВ   Олексій   Анатолійович

«Робототехніка-1»

17.00-18.35

17.00-18.35

17.00-17.45

17.50-18.35

18.40-19.25

17.00-17.45

 

17.00-17.45

 

 

 

КІРЄЄВА  Ганна  Вікторівна

«Робототехніка-2»

 

13.30-15.05

15.15-16.50

13.30-15.05

15.15-16.50

13.30-15.05

15.15-16.50

13.30-15.05

15.15-16.50

10.00-11.35

11.45-13.20

13.30-15.05

15.05-16.50