Творче об'єднання "Екофіл"

Мета творчого об’єднання «Екофіл» направлена на зближення дітей з рідною природою,виховання бережливого ставлення до неї, формування перших трудових навиків, виховання і відтворення народних традицій, розвиток фантазії, смаку, майстерності, естетичного розвитку дітей, розвиток творчо обдарованості.

Навчання проводиться за двома напрямками:

1. Гурток «Природа та фантазія».

2. Гурток «Бісероплетіння».

За програмою гуртка «Природа та фантазія» навчається 8 груп на базі шкіл, віком 6-9 років. Кількість дітей 120. Програма розрахована на 3 роки.

За програмою гуртка «Бісероплетіння» навчаються 2 групи, віком 5-17 років. Кількість дітей 20. Програма розрахована на 3 роки.

Для творчо-обдарованих дітей існує група індивідуального навчання. Навчання в гуртку включає в себе різні напрямки та техніки навчання. Кількість дітей в цих групах до 5 учнів.

Вихованці приймають участь в міських, обласних. Всеукраїнських, Міжнародних  конкурсах .:

1.  Обл.виставка - «Знай і люби свій край». «Знай і люби свій рідний край»  (м. Дніпропетровськ).
  2.  Всеукраїнський конкурс «Бісерна мозаїка»  (м. Київ).
  3. Міжрегіональний конкурс «Сонячний зайчик»  (м. Одеса)
  4. Міжнародний конкурс «Космічні фантазії»
  5. Міжнародний конкурс «Чарівна казка»
  6. Персональні виставки.
  7. Конкурс «Аквапікчерс -Шоу»  (м. Київ).
  8.  Обласний конкурс «Мій рідний край – моя  Земля», "Знаю, вмію, дію"
  9. "Обдаровані  діти - України"
  10. Конкурс «Фестиваль сімейної творчості» (м. Дніпропетровськ).
  11. Міські виставки до святкових свят.
  12. Міська новорічна виставка « Новорічна казка»
  13. Міська виставка « Друге життя сміття»
  14. Міська виставка по школам домашніх улюбленців.

Для активізації навчально-виховного процесу на заняттях використовуються народні приказки, загадки, вірші, легенди. Дітей захоплюють ігри-вікторини, кросворди, змагання конкурси: «Екологічна регата», «Знай, Люби, Збережи»,  «Новорічний серпантин», «Свято Центру», «Поморанчевая катавасія», «Конкурс декоративних композицій «Осіння фантазія», «Тиждень охорони навколишнього середовища»;  акції - «Чисте подвір’я», «Первоцвіти», «Живи синичка», День довкілля, День юного натураліста, Збережи ялинку, Обряд «Закликання птахів», «Допоможемо зимуючим птахам»,конкурс малюнків «Наші менші друзі», Виставка з природного матеріалу.

.