УВАГА! Шановні діти та їх батьки!

Запрошуємо небайдужих, допитливих, цікавих особистостей, які мріють створити власними руками шедеври творчості, які бажають навчитися основам інформатики та роботехніки, познайомитися з дизайном, бісероплетінням, малюванням, петриківським розписом, ліпленням з глини,  народознавством, народною лялькою, паперопластикою! Наш Центр допоможе розвинути твій творчий потенціал, змусить повірити в себе і відчути радість творчості!!!

Поради батькам, які бажають розвивати здібності своїх дітей

1.      Не стримуйте розкриття потенційних можливостей психіки.

2.      Уникайте однобокості в навчанні та вихованні.

3.      Не позбавляйте дитину ігор, забав, казок, створюйте умови для виходу дитячої енергії, рухливості, емоційності.

4.      Допомагайте дитині в задоволенні основних людських потреб (почуття безпеки, кохання, повага до себе і до оточуючих), тому що людина, енергія якої скована загальними потребами, проблемами, найменше спроможна досягти висот самовираження.

5.      Залишайте дитину на самоті і дозволяйте їй займатися своїми справами. Пам'ятайте, якщо ви хочете своїй дитині добра, навчіть її обходитися без вас.

6.      Підтримуйте здібності дитини до творчості і співчувайте у випадку невдачі, уникайте незадовільної оцінки творчих спроб дитини.

7.      Будьте терпимими до ідей, поважайте допитливість, реагуйте на запитання дитини. Навчати потрібно не тому, що може сама дитина, а тому, що вона опанує з допомогою дорослого, показу, підказки.