Розклад занять
Розклад занять на І семестр 2019-2020 н.р.
Гурток | Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П’ятниця | Субота | Неділя |
БАРАНОВА Галина Олександрівна | |||||||
«Паперопластика» | 13.20-14.05 ЗШ №2, 1-А, Б (м.ш.) 14.10-14.55 ЗШ №2, 1-В (м.ш.) | 14.00-14.45 ЗШ №4, каб.№21 | |||||
«Мукасолька | 13.25-15.00 ЦДТ, каб.№10 | 13.25-15.00 ЦДТ, каб.№10 | |||||
«Витинанка» | 13.20-14.05 ЗШ №2, 1-В (м.ш.) 14.10-14.55 ЗШ №2, 1-А (м.ш.) | 12.25-13.10 ЗШ №4, каб.№21 | |||||
«Лялька-мотанка» | 15.30-17.05 ЦДТ, каб.№10 | 15.30-17.05 ЦДТ, каб.№7 | 15.30-17.05 ЦДТ, каб.№10 | 15.30-17.05 ЦДТ, каб.№10 | 15.30-17.05 ЦДТ, каб.№8 | ||
БУГАЄВА Олена Олексіївна | |||||||
«Художня кераміка» | 13.30-15.00 ЦДТ, каб.№8 15.05-17.25 ЦДТ, каб.№8 | 13.30-15.00 ЦДТ, каб.№8 15.05-17.25 ЦДТ, каб.№8 | 14.30-15.00 ЦДТ, каб.№8 15.05-17.25 ЦДТ, каб.№8 | 13.30-15.00 ЦДТ, каб.№8 15.05-16.35 ЦДТ, каб.№8 | |||
«Петриківський розпис» | 14.00-16.25 ЦДТ, каб.№8 | ||||||
ЗАХВАТКІНА Катерина Олексіївна | |||||||
«Образотворче мистецтво» | 13.30-14.05 ЦДТ, каб.№7 14.10-14.55 ЦДТ, каб.№7 15.00-15.45 ЦДТ, каб.№10 | 14.00-14.35 ЦДТ, каб.№10 14.40-15.25 ЦДТ, каб.№10 | 13.45-14.30 ЦДТ, каб.№10 |
|
| ||
«Малюнок та живопис» | 15.50-17.25 ЦДТ, каб.№10 | 16.20-17.55 ЦДТ, каб.№8 | 14.40-16.15 ЦДТ, каб.№10 16.20-17.55 ЦДТ, каб.№10 | 12.30-14.05 ЦДТ, каб.№10 14.10-15.45 ЦДТ, каб.№10 |
| ||
КОРОЛЬОВА Людмила Леонідівна | |||||||
«Природа і фантазія» | 12.45-13.30 ЗШ №3, каб.№5 | 12.00-12.45 ЗШ №3каб.№3 | 09.25-10.10 ЗШ №1, каб.№27 10.25-11.10 ЗШ №1, каб.№24 12.00-12.45 ЗШ№3, каб.№6 | 12.50-13.35 ЗШ №3, каб.№7 |
| ||
«Бісероплетіння» | 14.45-16.15 ЦДТ, каб.№9 | 13.30-15.00 ЦДТ, каб.№9 15.05-17.25 ЦДТ, каб.№9 | 13.30-15.00 ЦДТ, каб.№9 15.05-17.25 ЦДТ, каб.№9 | 14.45-16.15 ЦДТ, каб.№9 |
| ||
КОЛЕСНІК Алла Василівна | |||||||
«Початкове технічне моделювання» | 13.00-14.35 ЗШ №1, каб.№14 14.45-15.30 ЗШ №4, каб.№7 | 13.25-15.00 ЗШ №3, каб.№7 | 13.25-15.00 ЗШ №4, каб.№7 | 13.00-14.35 ЗШ №1, каб.№14 14.45-15.30 ЗШ №4, каб.№7 | 13.25-15.00 ЗШ №3, каб.№7 | ||
«Основи комп’ютерної грамотності» | 15.30-17.05 ЦДТ, каб.№4 | 15.30-17.05 ЦДТ, каб.№4 | 15.45-17.20 ЦДТ, каб.№4 | ||||
КОЛЕСНІК Світлана Анатоліївна | |||||||
«Класна година» | 14.00-14.45 Шк.-інтерн., каб.№2 | 13.30-14.15 Шк.-інтерн., каб.№3 14.30-15.15 Шк.-інтерн., каб.№5 | |||||
«Я – унікум» | 12.55-13.40 ЗШ №2, каб.№5 | 12.55-13.40 ЗШ №2, каб.№6 | 12.55-13.40 ЗШ №2, каб.№2 | ||||
«Агітбригада» | 13.45-14.30 ЗШ №2, каб.№20 | 13.45-14.30 ЗШ №2, каб.№20 | |||||
«Затійники» | 15.25-17.00 ЦДТ, каб.№7 | 15.25-17.00 ЦДТ, каб.№7 | 15.25-17.00 ЦДТ, каб.№7 | ||||
«Умілі руки» | 14.30-16.40 Шк.-інтерн., каб.№3 | 16.00-17.35 Шк.-інтерн., гуртожит. | |||||
ШНЕЙДЕР Світлана Володимирівна | |||||||
«Калита» | 09.25-10.10 ЗШ №1, каб.№27 12.25-13.10 ЗШ №1, каб.№24 13.15-14.00 ЗШ №1, каб.№12 | 13.30-14.15 Шк.-інтерн., каб.№5 14.30-15.15 Шк.-інтерн., каб.№10 | 13.00-13.45 ЗШ №2, каб.№ 13.50-14.35 ЗШ №2, каб.№ | 14.30-15.15 Шк.-інтерн., каб.№10 |
|
|
|
«Ріднокрай» | 15.20-16.55 ЦДТ, каб.№3 | 15.30-17.15 ЦДТ, каб.№3 | 15.20-16.55 ЦДТ, каб.№3 | 15.30-17.15 ЦДТ, каб.№3 |
|
|
|
«Школа проти СНІДу» | 18.00-18.45 Шк.-інтерн., каб.№9 |
|
| 18.00-18.45 Шк.-інтерн., каб.№15 |
|
|
|
ФРОЛОВ Олексій Анатолійович | |||||||
«Робототехніка-1» | 17.00-18.35 | 17.00-18.35 | 17.00-17.45 17.50-18.35 18.40-19.25 | 17.00-17.45
| 17.00-17.45
|
|
|
КІРЄЄВА Ганна Вікторівна | |||||||
«Робототехніка-2» |
| 13.30-15.05 15.15-16.50 | 13.30-15.05 15.15-16.50 | 13.30-15.05 15.15-16.50 | 13.30-15.05 15.15-16.50 | 10.00-11.35 11.45-13.20 13.30-15.05 15.05-16.50 |
|