Творче об'єднання "Палітра"

Творче об’єднання «Палітра» працює на базі Центру дитячої творчості «Надія» вже 10 років. Метою діяльності творчого об’єднання являється художній та естетичний розвиток дітей різних вікових категорій, розвиток їхніх художніх здібностей та творчої обдарованості.

Навчання проводиться за трьома напрямками – образотворче та декоративне  мистецтво.

Програма розрахована на 5 років навчання – підготовчий етап (група дітей 5-6 років, група дітей 7-10 років), 1 рік навчання, 2 рік навчання та 3 рік навчання. Для творчо обдарованих дітей та дітей, які займаються в студії більше чотирьох років існує група індивідуального навчання.

Для кожної групи діє своя програма. Молодші групи окрім живопису та графіки  вивчають декоративне мистецтво; основні групи (1, 2, 3 рік навчання) вивчають основи академічного малюнку та живопису та різні художні техніки; індивідуальна група поглиблене вивчення образотворчого мистецтва.

Молодша  група, група 1, 2 та 3 року навчання займаються 2 рази на тиждень по 2 години. Загальна кількість годин на рік – 144 години. Кількість дітей в цих групах – від 10 до 15.

Група індивідуального навчання займається 1 раз на тиждень, 2 години. На рік – 72 години. Кількість дітей в групі – від 3 до 5.

Вихованці творчого об’єднання «Палітра» дуже активно беруть участь у виставках та конкурсах різного рівня. Вже традиційними стали:

1.      Міський конкурс дитячого малюнку «Безпека та мир в Україні»

2.      Міський конкурс з комп`ютерної графіки

3.      Міський конкурс «Собори наших душ»

4.      Міжнародний конкурс «Дети рисуют свой русский мир» («Покорение космоса»)

5.      Міжнародний дитячий фестиваль «Підводний світ очима дітей»

6.      Міжнародний конкурс комп`ютерної графіки та анімації «Планета Земля»

7.      Обласна виставка «Знай і люби свій край»

8.      Всеукраїнський конкурс «Крок до зірок»

9.      Обласний конкурс декоративно-прикладної та технічної творчості

10.  Обласний конкурс «Чорнобильська палітра»

11.  Регіональний конкурс дитячої творчості від ДТЄК