Жан Жорес (Николай Молчанов)
Ермак (Руслан Скрынников)
Ельцин (Борис Минаев)
Елизавета Петровна (Евгений Анисимов)
Екатерина I (Николай Павленко)
Еврипид [с иллюстр.] (Татьяна Гончарова)
Евграф Федоров (Яков Кумок)
Дюрер (Станислав Зарницкий)
Дюрер (Марсель Брион)
Дюбуа (Р. Иванов)
Дыбенко (Иван Жигалов)

ОБЖ - справочник школьника

Українська мова: підручник для 8 класу

У підручнику реалізовано сучасні підходи до вивчення української мови як форми вияву національної та особистісної свідомості, засобу самопізнання й саморозвитку людини, закладено ідею національного самовизначення. Також ураховано вікові психологічні особливості підлітків, привернено увагу до змін у лексиці української мови, уведено елементи медійної освіти, розроблено гнучку систему рубрик, зручний апарат користування, застосовано науково обґрунтований підхід до ілюстрування й унаочнення текстового матеріалу.

Тридцатилетняя война

В брошюре рассказывается о крупнейшем военном конфликте позднего средневековья - Тридцатилетней войне 1618-1648 гг. Показав дипломатическую и военную подготовку войны автор освещает военные действия, тактику, стратегию и вооружение противников, страдания и бедствия мирного населения.