Я у свїтї

4 класс

Підручник "Я у світі" для 4 класу розроблено відповідно до вимог Державного стандарту початкової загальної освіти та навчальної програми.
Зміст підручника забезпечує виконання вимог щодо формування ключових і предметних компетентностей учнів: громадської, комунікативної, соціальної; сприяє розвитку мотивації до навчання та творчої діяльності, а також формуванню навичок самооцінки й самоаналізу.
Кожний параграф містить рубрики: "Повтори те, що знаєш", "Поділися своїми думками", "Ознайомся з думкою інших людей", "Я дізнався, що...", "Я прагну...".
У підручнику є також завдання, для виконання яких необхідно здійснити пошук на електроному освітньому сайті.

Історія педагогіки

Матеріали підручника вміщують набутки з історії освіти й виховання з позицій соціокультурного підходу у відповідності з програмою "Історія педагогіки' для ВНЗів. Враховуючи специфіку пізнавальної діяльності студентів у напрямі особистісно орієнтованого навчання, розроблена система практичних, проблемних і творчих завдань та тестів для самоконтролю. Адресується студентам педагогічних ВНЗів, педколеджів, а також учням педагогічних училищ та викладачам педагогічних освітніх установ.