Плакаты по РХБЗ

часть 4

Вступ до системи MathCAD. Навчальний посібник

Сясєв А.В. Вступ до системи MathCAD: Навч. посіб. – Д.: Вид-во Дніпропетр. ун-ту, 2004. – 108 с. Викладено основи роботи в системі MathCAD, яка в даний час широко використовується для розв’язування науково-технічних, інженерних та навчальних задач. Можливості пакета MathCAD Professional ілюструються на типових задачах: розв’язування рівнянь і систем (алгебраїчних і диференціальних), побудова графіків, символьне обчислення і т.д. У кінці кожного розділу вміщено контрольні запитання та вправи для самостійного виконання. Для студентів та аспірантів технічних спеціальностей ДНУ. Посібник може бути доцільниим для тих, хто користується персональними комп’ютерами у науковій, інженерній та навчальній роботі.

Основи здоров`я

З матеріалів підручника учні дізнаються про профілактику інфекційних захворювань і хвороб цивілізації. Знатимуть, як конструктивно розв`язувати конфлікти, умітимуть уникати негативного впливу стресових ситуацій.

фізика 10 клас, рівень стандарту

Інструкція з безпеки для учнів під час проведення занять у кабінеті фізики 1 Загальні положення 1.1. У кабінеті фізики слід суворо дотримуватися правил безпеки та правил внутрішнього розпорядку навчального закладу, установлених норм і режимів праці та відпочинку. 1.2. У кабінеті фізики можна перебувати тільки у присутності вчителя або лаборанта. 1.3. Про кожний нещасний випадок, що трапився під час проведення занять із фізики, слід негайно повідомити вчителя. 1.4. Про вихід із ладу або несправність обладнання слід негайно повідомити вчителя. 2 Вимоги безпеки в екстремальних ситуаціях 2.1. У разі травмування, нездужання тощо негайно повідомте про це вчителя. 2.2. У разі виникнення загоряння, пожежі тощо негайно повідомте про це вчителя. 2.3. У випадку евакуації чітко виконуйте розпорядження вчителя. 3 4 Вимоги безпеки під час роботи Вимоги безпеки перед початком роботи 3.1. Чітко з’ясуйте порядок і правила безпечного проведення досліду. 3.2. Звільніть робоче місце від усіх не потрібних для роботи предметів і матеріалів. 3.3. Перевірте наявність і надійність з’єднувальних провідників, приладів та інших предметів, необхідних для виконання роботи. 3.4. Починайте виконувати роботу тільки з дозволу вчителя. 3.5. Виконуйте тільки ті завдання, які передбачені в роботі або доручені вчителем. 4.1. Працюйте лише на своєму робочому місці. 4.2. Будьте уважні й дисципліновані, точно виконуйте вказівки вчителя. 4.3. Розміщуйте прилади, матеріали, обладнання на своєму робочому місці так, щоб запобігти їх падінню або перекиданню. 4.4. Під час проведення дослідів не допускайте граничних навантажень вимірювальних приладів. 4.5. Стежте за справністю всіх кріплень у приладах і пристроях. Не торкайтесь обертових частин машин і не нахиляйтеся над ними. 4.6. Для складання експериментальних установок користуйтеся провідниками з клемами й запобіжними чохлами з міцною ізоляцією та без видимих пошкоджень.