Методичні рекомендації щодо змісту та оформлення навчальних програм з позашкільної освіти

Методичні рекомендації щодо  змісту та оформлення навчальних  програм з позашкільної освіти

Разное

Навчальна програма з позашкільної освіти (далі – програма) – це нормативний документ, що визначає мету, завдання, зміст, обсяг, порядок, способи організації навчально-виховної діяльності та вимоги до її результатів.

Підручник з природознавства.

Світ неживої природи.

Трудовое обучение : (для мальчиков) [Текст] : учебник для 5-их классов общеобразовательных учебных заведений. /Б. Н. Терещук, В. К. Загорный, В. М. Гащак, Р. Н. Лещук . – К . : Генеза, 2013. – 176 с . : илл.