ДПА - 2013. Помічничок для підготовки. 4 клас

ДПА - 2013. Помічничок для підготовки. 4 клас

Історія України 9 клас

Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (Наказ МОН України від 20.03.2017 № 417) Видано за рахунок державних коштів. Продаж заборонено. Експерти, які здійснили експертизу даного підручника під час проведення конкурсного відбору проектів підручників для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів і зробили висновок про доцільність надання підручнику грифа «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України»: Кінд-Войтюк Н. В., доцент кафедри нової та новітньої історії України Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, кандидат історичних наук; Кулешова С. В., методист міського науково-методичного центру департаменту освіти Маріупольської міської ради; Зволінська М. В., учитель Слобідської загальноосвітньої школи І–ІІІ ст. смт Слобідка Кодимського району Одеської області, вчитель-методист Науковий редактор І. Б. Гирич, доктор історичних наук, завідувач відділу джерелознавства нової історії України Інституту української археографії та джерелознавства ім. М. Грушевського НАН України В оформленні обкладинки використано електронну копію фотографії діячів культури та представників громадськості під час урочистостей з нагоди відкриття пам’ятника І. Котляревському в Полтаві (1903 р.).

English 10О

Новий підручник «Англійська мова (10-й рік навчання). Рівень стандарту» для 10 класу закладів загальної середньої освіти автора О. Карпюк відповідає оновленій програмі з іноземних мов, яка буде чинною з 1 вересня 2018 року. Рівень стандарту з англійської мови передбачає набуття учнями англомовного досвіду, який забезпечує cформованість в них комунікативної компетентності на рівні незалежного користувача (В1) на час завершення середньої школи. Підручник реалізовує компетентісний потенціал галузі «іноземні мови», передбачений програмою. Навчальний матеріал книги сприяє формуванню в десятикласників усіх зазначених у програмі ключових компетентностей.

Фізика. 7 клас

Підручник для загальноосвітніх навчальних закладів. Рекомендовано Міністерством освіти і науки України. Київ : Генеза, 2015.