ЗВІТ ПРО РОБОТУ КПНЗ ЦДТ "Надія" влітку 2016 року.

17 черв. 2016
Звіт про роботу КПНЗ ЦДТ «Надія» влітку 2015-2016 н.р.

Звіт про роботу КПНЗ ЦДТ «Надія» влітку 2015-2016н.р.

На виконання Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», міської програми оздоровлення та відпочинку дітей м. Першотравенська у 2014-2021 роках, з метою належної підготовки до проведення  літньої оздоровчої кампанії, забезпечення організації змістовного дозвілля та якісного оздоровлення дітей влітку 2016 року, керуючись ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчим комітетом міської ради  було прийняте рішення № 31 від 10.03.2016 року «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей та підлітків у місті Першотравенську влітку 2016 року», на підставі цього міським відділом освіти було видано наказ № 97 від 24.03.2016 року «Про організацію оздоровлення дітей та підлітків влітку 2016 року. 30 березня 2016 року в КПНЗ ЦДТ «Надія»  було видано наказ № 12-од «Про організацію роботи КПНЗ ЦДТ «Надія» влітку 2016 року» .

Згідно цього наказу   були розроблені положення та сценарії виховних заходів для пришкільних таборів: «Рідну землю, де живемо, Україною зовемо», «Відважні пірати», та «Загадки літа».

Педпрацівники КПНЗ ЦДТ «Надія» влітку  активно співпрацювали з педагогічними колективами всіх пришкільних таборів міста.

А саме: ДОТ « Веселкова країна», де відпочивали діти ЗОШ № 1 – 5 загонів, 112 дітей; ДОТ « Апельсин» - ЗОШ № 2 – 5 загонів, 130 дітей;

ДОТ « Пурпурові вітрила» - ЗОШ № 3 – 4 загони, 93 дитини;

ДОТ « Смарагдове місто» - ЗОШ № 4 – 3 загони, 81 дитина;

ДОТ «Сонечко» - ЗОШ № 5- 4 загони, 108 дітей. Всього у пришкільних дитячих таборах міста було охоплено 524 дитини.

З 30.05 по 03.06.2016 року в ДОТ проходив виховний захід «Рідну землю, де живемо, Україною зовемо». Мета та основні завдання його: формувати національну свідомість, патріотизм, ознайомити дітей з елементами петриківського розпису, розширити знання про державні символи,   виховувати любов до Батьківщини, рідної мови.

Виховний захід був розроблений та проведений керівником т/о «Джерельце» Шнейдер С.В., та керівником гуртка «Чарівна глина» Бугаєвою О.О. Діти приймали участь в таких конкурсах: «Державні символи України», «Рушники мої ви, рушники», «Я маленький українець», «Я так люблю її, мою Україну», «Народ скаже, як зав’яже».

З 06.06. по 10.06.2016 року на пришкільних майданчиках проводились конкурсні змагання «Відважні пірати». Які були розроблені керівниками т/о «Креативчик» Зиряновою Н.Г. та «Екофіл» - Корольовою Л.Л. Мета та основні завдання: зміцнити здоровя дітей під час проведення командних першостей; розвинути у дітей спостережливість, кмітливість, винахідливість   та спритність; створити здоровий психологічний клімат в загонах в процесі спільної ігрової, творчої діяльності.

Квест включав в себе такі станції: «Острів скарбів», «Острів Розбійник», «Острів Птахів», «Острів Постріл», «Острів Мозаїка», «Острів Відважний», «Острів Розбитих кораблів».

З 13.06 по 17.06.2016 року діти приймали участь у грі –подорожі «Загадки літа» яку розробили керівник т/о «Імпульс» Колеснік А.В., та керівник клубу «Дозвілля» Колеснік С.А. Мета та основні завдання: розвиток естетичної свідомості, загальних та художніх здібностей,  загально художньої компетентності; виховання наполегливості в прагненні до перемоги, збагачення емоційно-естетичного досвіду; формування культури почуттів, навичок художньої самоосвіти та самовиховання, сприяння розвитку творчих здібностей, згуртування колективу.

Гра –подорож проходила за такими станціями: «Художня майстерня літа», «Загадкіно», «Приказкіно», «Диво-квітка», «Український орнамент», «Влучний стрілець», «Чарівний мішечок». А також домашнє завдання виготовлення з підручних матеріалів костюмів «Модний вирок» та пісень про літо – конкурс «Пісенний».

Під час проведення всіх заходів проведених керівниками гуртків хочеться відмітити активну участь вчителів та вожатих ДОТ міста, а особливо ДОТ «Веселкова країна» -ЗОШ №1, «Апельсин» - ЗОШ №2 та ДОТ «Сонечко» - ЗОШ № 5.

Підготувала  Колеснік С.А.