На кращого юного майстра народних ремесел

11 лист. 2015
В місті пройшов відбірковий етап конкурсу дитячої творчості...

„На кращого  юного  майстра народних ремесел”

Міський конкурс «На кращого юного майстра народних ремесел» проводиться щорічно (в рамках обласного «На кращого юного майстра народних ремесел»), проходить в три етап.

Конкурс проводиться з метою популяризації народного мистецтва серед школярів та молоді, відродження народних ремесел, розвиток зацікавленості учнівської молоді в здобутті знань, умінь і навичок з декоративно-ужиткового та декоративно – прикладного мистецтв, пошук і підтримка юних обдарувань.

В цьому році конкурс проведено за наступними номінаціями: народна вишивка, різьба по дереву, лозоплетіння, вироби з соломи, петриківський розпис, писанкарство.

Для участі в обласному заочному обласному конкурсі беруть участь роботи переможців міських конкурсів по одному учаснику на кожний напрямок.

Місто Першотравенськ на обласному конкурсі будуть представляти вихованці КПНЗ ЦДТ "Надія".