ЦІКАВЕ ЛІТНЄ ДОЗВІЛЛЯ

12 черв. 2018
З 01.06. по 15.06.2018 р. на базі пришкільних закладів дитячого відпочинку ЗЗСО №1,2,3,4,5 керівниками гуртків ЦДТ "Надія" були проведені масові виховні заходи...

З 01.06. по 15.06.2018 р. на базі пришкільних  закладів  дитячого відпочинку ЗЗСО №1,2,3,4,5 керівниками гуртків ЦДТ "Надія" були проведені масові виховні заходи.

На першому тижні відпочинку була проведена гра-змагання "Любіть Україну!", яка приділялася національно-патріотичному вихованню. Для учнів на базі  пришкільного закладу дитячого відпочинку  міста,  на першому тижні роботи був проведен захід гра - змагання «Любіть Україну!». Організаторами проведення були т/о «Джерельце» керівник Шнейдер С.В., т/о «Майстерня» керівник Бугаєва О.О.

Мета та завдання заходу: поглибити знання учнів про Україну як державу зі своєю історією,     та    культурою, народними звичаями й традиціями;  формувати почуття приналежності до українського народу;  розвивати любов до Батьківщини, рідної мови;  виховувати повагу до своєї держави.

Учасники заходу були команди з загонів. Склад команди - 10 чоловік. Приймали участь учні віком від 8 до 12 років. Команди оцінюються за  5-бальною системою. Переможцем конкурсу стає команда, яка отримала найбільшу кількість балів. Команди виконували різні завдання по станціям: «Історична», «Географічна», «Народознавча», «Літературна», «Асоціація».

Учасники заходу показали свої  знання з історії держави  та народознавства. Познайомилися з народними святами та обрядами, традиціями  осінньо- зимового, літнього циклу. Легендами, народними прикметами, повір’ями, свята Трійці, свята Івана Купала. Учасники команд зі шкіл показали глибокі знання з літератури. Відгадували   по фото  митців письменників, поетів. На станції "Асоціація" учням було запропоновано  поетичні рядки  видатного поета Володимира Сосюри  про Україну. Учні передали на малюнку сюжет вірша, кольорову гамму рідного краю, природу, пору року весну.

Зміст, форми та методи масового заходу будували  направлені на розвиток національних традицій, пріоритетності загальнолюдських духовних цінностей.  Команди загонів шкіл були нагороджені грамотами.

На другому тижні було проведене спортивно-туристичне змагання "Веселий туристичний марафон". Мета та основні завдання якого: формувати здоров’язбережувальну компетентність, навички доброзичливого спілкування з членами команди;   прищеплювати  дітям  інтерес до систематичних занять фізичною  культурою  та спортом;  розвивати фізичні здібності, спритність, силу,  рухливість, активність,  діяльність, чуйність, уважність,  гнучкість, швидкість, уміння зміцнювати своє здоров’я, скоординованість рухів і вміння швидко орієнтуватися в ситуації; виховувати любов до  спорту,  почуття дружби, колективізму, доброзичливості,  наполегливості в прагненні  до перемоги.  Діти позмагалися в конкурсах: "Представлення команд", Вікторина «Знавці спорту», «На краще знання прислів'їв про здоров'я» в естафетах: «Відбивання м’яча», «Пінгвіни», «Міні – бол», «Поїзд»,  «Секрети рюкзака»,  «Вогнище». При визначенні переможців враховувалась швидкість та точність виконання завдань. Переможці змагання нагороджувалися грамотами.

На третьому тижні був проведений квест "Фантазії літа", мета якого: створити активний  відпочинок засобами  ігрових забав; активізувати   участь у  творчі  цікаві  ігри, справи та змагання; виховувати   позитивне ставлення до ігор, змагань , забав  колективу дітей, бажання  активно  відпочивати. Під час проведення заходу діти поринули у фантастичний світ квітів: вікторина "Квітковий калейдоскоп", "Квіткова лічилка", "Натюрморт", "Квітковий календар", "Танок квітів", "Відгадай, хто я", "Співаючі квіи". Переможці були нагороджені грамотами.

ФОТОЗВІТ