ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

1 черв. 2018

1 червня Першотравенськ долучився до традиційного святкування Міжнародного дня захисту дітей. У перший день літа до маленьких першотравенців прийшли веселощі, радість і сміх. В кожному куточку міста в цей день можна було потрапити в дитячий світ казки, розваг і несподіваних сюрпризів.

В торговельно-розважальному комплексі «Любава», що у міському парку, для маленьких глядачів була організована розважальна концертна програма «Щасливе дитинство». На захід завітала міський голова Оксана Вінницька, яка привітала дітлахів зі святом та побажала миру, злагоди, здоров'я та здійснення усіх заповітних мрій.

Працівники центру дитячої творчості «Надія» провели для дітлахів цікаві ігри, конкурси та майстер-класи.

ФОТОЗВІТ