ЗУСТРІЧ З КАЗКОВИМИ ГЕРОЯМИ

14 лист. 2017
14 листопада виповнилось 105 років відомій письменниці Астрід Ліндгрен і тому гуртківці підготували повідомлення «Казкарка зі Стокгольму» .

Гурток «Веселка», керівник Колеснік Світлана Анатоліївна , працює на базі ЗОШ  № 2 вже другий рік. До його складу входять діти 6-а класу, класний керівник Паздеріна Наталя Вікторівна. В цьому навчальному році вихованці вже двічі виступали перед дітьми молодшої ланки. Першим виступом була агітбригада «Я здоров’я збережу, сам собі допоможу», його переглянули 11 класів , під час тижня здорового способу життя. В гості до лікаря Айболіта приходили звірі з різними хворобами і прохали про допомогу. Також учні робили рухливі фізкультхвилинки і взнали як підтримувати власне здоров’я.

14 листопада виповнилось 105 років відомій письменниці Астрід Ліндгрен і тому  гуртківці підготували повідомлення «Казкарка зі Стокгольму» . Виступ побачили  2-в ,4-а,б-в  та 5-а  класи. Дітлахи зустрілись з Пеппі Довгапанчоха та веселим Карлсоном.

Також у рамках тижня здорового способу життя у групах гуртка «Я - унікум», керівник Колеснік С.А. , відбулись заняття «Здоровим будеш – все здобудеш». Діти читали прислів’я про здоров’я, відгадували загадки, слідами пазли, малювали малюнки, показували пантоміму та інше.

ФОТОЗВІТ