ЗУСТРІЧ ПОКОЛІНЬ

10 жовт. 2017
Міжнародний день людей похилого віку, що відзначається щорічно в усьому світі 1-го жовтня, виник з ініціативи Генеральної Асамблеї ООН 14-го грудня 1990-го року. До цього День людей солідного і поважного віку стали відзначати спочатку в Європі, потім свято було підхоплено Сполученими Штатами і до кінця 80-х років воно поширилося по всьому світу.

Людина, яка дожила до похилого віку, гідна поваги навіть тільки тому, що їй це по милості Божій вдалося. Далеко не всім дано таке величезне досягнення і благовоління відчути мудрість своїх років. Скидати з рахунків людину, яка досягла певного солідного віку абсолютно нелюдяно. Літній вік людини – зовсім не означає, що він вже на багато що не здатний, як раз навпаки, то що може літня людина, рідко здатний зробити більш молодий і мова зовсім не про сили і енергію, яка властива молодому поколінню, але про досвід і терпіння, наполегливість та здатность досягати поставлених завдань, ментальної гнучкості й толерантності, яка присутня в достатку у більшості літніх людей.

10 жовтня педагогічний колектив ЦДТ "Надія" відвідав Першотравенський територіальний центр соціального захисту населення, де зустрівся зі старожилами нашого міста. Зустріч відбулася в теплій, дружній атмосфері, де керівники гуртків змогли поспілкуватися з літніми людьми і  презентували  свій педагогічний досвід. Кожен керіник гуртка розповів про свою роботу, яку проводить з дітьми, які досягнення мають вихованці гуртків.

ФОТОЗВІТ