Виставка-конкурс до Великодня

17 квіт. 2017

17 квітня на подвір’ї Свято-Введенського храму відбулась виставка-конкурс народної творчості та декоративно-прикладного мистецтва «Благовіст». Цього дня першотравенські майстри та майстрині порадували шанувальників ручної роботи своїми виробами православно-християнської тематики у номінаціях «Мій улюблений святий та біблейські сюжети», «Дівоче придане», «Пасхальний натюрморт», «Оригінальна пасхальна листівка» та «Барвиста пасхальна писанка».

Тож майданчик перед храмом майорів вишитими рушниками та іконами, великодніми кошиками та іншими творчими виробами городян. Невеличкий дощ, який у свято Великодня вважається благодатним, не завадив духовенству та мирянам провести заплановані заходи, які прийшлись всім до вподоби. Дітлахам винесли цілу корзину справжніх крашанок та дали досхочу награтись у конкурсі «Покоти яйце далі», а найвправніших нагородили призами. У захваті діти були й від того, що їм дозволили піднятись до дзвіниці храму, та хоча б раз вдарити у дзвони. Усіх присутніх церковні служителі пригостили гарячим чаєм, який приготували у котлах просто неба.

У святковій події взяли участь міський голова Оксана Вінницька та народний депутат України Артур Мартовицький, які залюбки підтримали нову ініціативу у Першотравенську. Коли журі визначилось з переможцями, настоятель храму протоієрей Олександр Дилевський та почесні гості привітали учасників виставки та висловили вдячність за любов до християнських традицій. Артур Мартовицький та Оксана Вінницька нагородили дипломами переможців виставки-конкурсу «Благовіст». Очільниця міста вручила вихованцям недільної школи при Свято-Введенському храмі грошову премію у розмірі 500 грн за прекрасні вироби. А народний депутат України подарував їм солодощі.

ФОТОЗВІТ